Мешканець Золотоноші після знайомства із двома жінками в одному із закладів відпочинку, вирішив провести їх додому та напав на одну із жінок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Неодноразово засуджений за аналогічні злочини житель м. Золотоноша Черкаської області відпочиваючи в одному із закладів міста вирішив познайомитись з молодими жінками, які теж там знаходились. Але після взаємного вживання спиртними напоями чоловік виявив ініціативу провести їх додому.

Відійшовши у темний провулок одній із «подруг» наніс удар стопою правої ноги в область лівої частини обличчя, спричинивши останній тілесні ушкодження, а саме: набряк м’яких тканин обличчя, рану язика, та відкрито заволодів сумкою останньої, в якій знаходився мобільний телефон, проте свій злочинний умисел не довів до кінця, з причин, які не залежали від його волі, так як викрадене ним майно було відібрано та повернуто потерпілій свідком даного злочину, після чого обвинувачений зник у невідомому напрямку.

За вказаний злочин Канівський міськрайонний суд Черкаської області ухвалив вирок, яким засудив  46-ти річного  чоловіка до 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що двох юнаків засудили за викрадення автівки до 5 років позбавлення волі.