За вбивство на цвинтарі рішенням Канівського міськрайонного суду Черкаської області засуджено до 8 років позбавлення волі мешканя міста Золотоноша Черкаської області за вбивство на цвинтарі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського міськрайонного суду.

Канівський міськрайонний суд Черкаської області засудив до 8 років позбавлення волі мешканця м. Золотоноша Черкаської області, який перебуваючи на території цвинтаря у м. Золотоноша Черкаської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, на фоні ревнощів, наніс потерпілій тяжкі тілесні ушкодження, а саме: травму грудної клітки з двобічним переломом ребер ( справа: 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го, 8-го ребер; зліва: 3-го, 4-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го, 8-го, 9-го, 10-го ребер), з переломом тіла грудини, ушкодженням обох легень, крововиливом по передньо-внутрішній поверхні серцевої сорочки, в міжреберні м'язи, крововиливами в плевральні порожнини, внаслідок чого потерпіла померла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейські Черкащини затримали чоловіка, який вбив співробітника рибоохоронного патруля Київщини.