Канівська громада поступово адаптується до інновацій у запровадженні адміністративних послуг та робить їх отримання ще зручнішим. Так, першим кроком до цього є перехід в режим  paperless (режим «без паперів»).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільниці управління «Центр надання адміністративних послуг» Наталії Матінової.

«25 серпня у Канівському ЦНАПі вперше було надано послугу з реєстрації місця проживання новонародженої дитини без використання паперових документів. Для цього отримувачу послуги знадобилсося лише відсканувати смартфоном спеціальний QR-код, надавши таким чином застосунку «Дія» можливість згенерувати необхідні для надання послуги електронні документи та надіслати їх на електронну скриньку Канівського ЦНАП», ˗ розповіла Наталія Матінова.

Наразі в Україні вже 320 ЦНАПів використовують технологію «Дія.QR». Нова можливість застосунку оптимізує та автоматизує роботу адміністраторів, а також мінімізує ризики роботи з неякісними копіями документів.

Додамо, станом на сьогодні через Канівський ЦНАП надається 240 адміністративних послуг.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський міський голова наклав вето на рішення міськради – скликають позачергову сесію.