За результатами осіннього призову, який завершився 31 грудня, Канівський військкомат укомплектував 27 осіб, при плановому завданні на Канів та район – 34 особи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Канівчанка».

 «Існує неявка призовників через трудову міграцію та проживання не за місцем реєстрації. Багато – ігнорують повістки і запрошення.  На деяких призовників було накладені штрафи за неявку до призовної частини за викликом»,  – розповідає військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Ігор Шишка.

Але є і позитиви. Цього осіннього  призову Степанецька ОТГ та, на той час, Таганчанська сільська рада перевиконала планове завдання.

«Були й добровольці, молоді хлопці 18-ти та 19-ти років написали заяву та пішли служити на строкову службу. Як бачимо, ще є бажаючі іти служити, які планують своє майбутнє життя. Вони нам телефонували, один служить у розвідці, інший в морській піхоті. Всі задоволені», - зауважив військовий комісар.

Нині у Канівському військкоматі триває приписна кампанія юнаків, яким у цьому році виповнюється 17 років, а це близько 150 чоловік Канівського району та розпочинається підготовка до весняного призову.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нового року у Каневі стартує приписка юнаків до військомат.