У Канівській міськрайонній філії Черкаського ОЦЗ відбулася презентація навчальних закладів державної служби зайнятості – центрів професійно-технічної освіти.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко презентувала присутнім широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ. Вона зокрема зазначила, що в Україні функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти. Такі центри діють в 11 областях - Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Херсонській.

Професійне навчання здійснюється за 85 робітничими професіями та за 230 напрямами підвищення кваліфікації.

Учасники заходу ознайомилися з робітничими професіями та курсами за компетенціями, за якими можна пройти навчання в центрах ПТО. Безробітні почули історії успіху випускників Одеського та Харківського центрів – колишніх безробітних Канівської філії Юлії Тікунової та В'ячеслава Шамсутдінова.

«Сучасна навчальна база, досвідчені педагоги, комфортні умови проживання, доброзичлива атмосфера та унікальні можливості для слухачів, а також максимальне сприяння подальшому працевлаштуванню - ось головні «козирі» навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», – закликає всіх бажаючих набути професію директор філії Надія Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на семінарі у центрі зайнятості роботодавцям роз’яснили зміни у законодавстві.