Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості у межах співпраці з військовим комісаріатом, відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.  

Під час семінару, у якому взяли участь 10 безробітних, заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відідлу Анатолій Дерій та головний спеціаліст відділення комплектування та призову Юлія Зозуля розповіли про переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок.

«На сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 10 тис. грн. на місяць, офіцерська – від 14 тис. грн. Крім того, при підписанні контракту, військовослужбовець має право на отримання разової фінансової винагороди від 8 до 12 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санатарно-курортним лікуванням тощо», - зауважили доповідачі.

Водночас фахівці філії детально прокоментували шукачам роботи інформацію про зміни у законодавстві щодо переваг у працевлаштуванні колишніх учасників антитерористичної операції, надали індивідуальні консультації щодо організації професійного навчання, започаткування власної справи тощо.

Наприкінці заходу більшість учасників виявили бажання особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський військкомат виконав завдання осіннього призову майже на 80%.