Напередодні Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники Територіального центру надання соціальних послуг спільно із представником «Миронівської птахофабрики» вручили ветеранам подарункові набори з продуктів харчування.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільниці КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради» Антоніни Петренко.

Подарункові набори були надали Благодійний фонд «МХП – Громаді», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», Українська Церква Християн Віри Євангельської та із міст-побратимів. Подарунки отримали 6 ветеранів.

Також відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса кожному з ветеранів було виплачено по 1500 грн грошової допомоги.

На сьогодні у Канівській громаді проживає 6 учасників бойових дій, які своєю кров’ю захищали рідну землю. Це Васільєв Віктор Миколайович (малолітній мешканець блокадного Ленінграду), Петренко Іван Олександрович, Полторацький Ануфрій Федорович, Скопіна Любов Григорівна, Тимошенко Сава Гаврилович та Шевченко Василь Дмитрович.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що масові заходи 9 травня на Черкащині – під забороною.