Традиційно через тиждень після Великодня, в Україні заведено ходити на кладовища та провідувати померлих родичів. Тож цими вихідними та в подальшому за своїм графіком на території Канівської громади будуть проходити поминальні дні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Проте зважаючи на сьогоднішню ситуацію людям рекомендують відкласти похід на кладовище. Адже військовий стан змушує нас бути дуже уважними та не втрачати пильності. Безпечніше буде пом’янути своїх родичів вдома, у колі рідних і близьких.

У випадку, якщо ви все ж таки вирішили відвідати могили померлих родичів, то не ходіть на кладовище великими групами та уникайте скупчення людей. Закликаємо також утриматись від поминальної трапези безпосередньо на кладовищі.

Не забуваємо і про сигнали повітряної тривоги. Вкотре закликаємо громадян не нехтувати такими повідомленнями та обов’язково прямувати до укриттів. Не наражайте себе та своїх рідних на небезпеку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що з початку воєнного стану на Черкащині повітряна тривога лунала майже 300 разів.