Не зважаючи на всі бюрократичні перепони, днями Канів все ж зміг отримати гуманітарний вантаж з німецького міста-побратима Фірзена.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідний вантаж прибув до Канева ще у березні цього року. Проте, через численні перепони з боку Волинської митниці організації нашого міста не могли його отримати. Лише завдяки наполегливій праці міського голови Ігоря Ренькаса, працівників Канівської міської ради та представників громадської організації «Спілка «Друзі Канева» і благодійної організації БФ «Німеччина-Канів» вдалося отримати важливий для громади вантаж.

Відтак велосипеди, інвалідні візки та інші потрібні речі отримали соціальні працівники Територіального центру надання соціальних послуг. Канівський районний відділ ДСНС отримав спецодяг, комплекти постільної білизни та меблі. Для потреб Канівської багатопрофільної лікарні та Канівського Центру ПМСД було передано електричну прасувальну дошку, матраци, холодильник для зберігання медичних препаратів, телевізори, ліжка, ходунки, милиці, меблі та багато іншого. Також отримали допомогу і жителі Канівської громади із соціально вразливих категорій.

Отримувати такі важливі гуманітарні вантажі вдається завдяки багаторічній співпраці міста Канева та німецького міста Фірзена. Дякуємо нашим закордонним друзям за постійну підтримку та допомогу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Шевченківському національному заповіднику використовуватимуть аудіогіди.