Представники терцентру Антоніна Петренко і Лідія Литвин на чолі з заступником міського голови Наталією Матіновою на день народження вручили канівчанину із інвалідністю Миколі Косарєву електричний інвалідний візок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

«Його у черговій партії гуманітарної допомоги передали друзі із міста-партнера Фірзена (Німеччина). Також вони придбали два нових акумулятора для візка. Вартість одного складає 7 тис.грн», - зауважила Наталія Матінова.

Іменинник зустрічає відвідувачів на порозі дому. За вікном гавкає його вірна «подруга» і охоронець собака Берта. Микола мешкає один. По господарству йому допомагають працівники територіального центру.

«Купуємо продукти, оплачуємо комунальні послуги, прибираємо, забираємо речі для прання, готуємо їсти. На сьогодні Миколу Миколайовича обслуговує соцпрацівник Людмила Рисаєва, яка працює в нас уже 7 років. Вона відвідує М.Косарєва двічі на тиждень», - зазначила Лідія Литвин.

Єдине, що залишалося практично неможливим для чоловіка – це самостійно дістатися до центру міста. Проживає чоловік на одній із найвіддаленіших вулиць Канева – Князя Святослава (Островського), тож на візку дістатися до центру не може. Потрібен автомобіль.   

«Виїжджаю дуже рідко – за нагальної потреби. Буває, всього раз на кілька років. Але маю Інтернет. Він – моє «вікно» у світ.», - розповідає Микола Косарєв.

Електричний візок дасть змогу чоловікові виїжджати за межі рідного двору. Тим паче, що й дорога біля будинку по вулиці Князя Святослава новенька, заасфальтована. Минулоріч дві третини дороги по цій вулиці було відремонтовано. У цьому році тут облаштовано вуличне освітлення.  

Після короткого інструктажу Микола пересідає в новий транспорт і освоює «машину». Розповідає про тонкості управління електровізком водій територіального центру Василь Нечипоренко, який напередодні все випробував, як то кажуть,  на собі.

До слова, це не перший електричний візок, який фірзенці передали для Канева. За словами директора терцентру Антоніни Петренко, близько 15 років тому такий візок отримав ще один візочник Роман Поляков.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що делегації із міст-побратимів передали подарунки для канівських медиків.