Днями до Ліплявого завітав медичний проєкт «Лікар для села», що його реалізовує Благодійний фонд «МХП-Громаді». Цього разу для жителів Ліплявської громади було організовано виїзний прийом лікаря-кардіолога.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Координатор проєкту, менеджер благодійного фонду Микола Єфремцев відзначив, що на огляд до обласного кардіолога записалися 25 місцевих жителів. Під час прийому вони отримали кваліфіковану консультацію, розшифровку кардіограм та відповідні рекомендації.

Загалом Микола Петрович відзначив професійний підхід також з боку місцевих медиків: «Завідувачка Ліплявської амбулаторії ЗПСМ Людмила Жуковська дуже фахово визначила жителів громади, які у першу чергу потребували професійної консультації. Завдяки цьому виїзний прийом було проведено ефективно й з користю для людей».

Минулого тижня «Лікар для села» працював на базі Степанецької амбулаторії. Загалом же, додамо, що медичний проєкт благодійного фонду вже кілька років реалізовується на території присутності підприємств МХП. Його ключове завдання – забезпечити доступність якісних медичних послуг для жителів сільських громад.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 15 студентів смілянського коледжу пройдуть виробничу практику та навчання на базі Миронівської птахофабрики (фото).