Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника та головного бухгалтера товариства за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і службового підроблення (ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

За даними слідства, службові особи одного з товариств м. Черкаси, шляхом заниження ставки земельного податку у податкових деклараціях з плати за землю, а також шляхом часткового неподання таких декларацій умисно ухилилися від сплати земельного податку за 2018 рік в сумі більш як 7 млн грн.

У ході досудового розслідування завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим за клопотанням прокуратури судом накладено арешт на майно вартістю 32,4 млн грн. Крім того, в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 7,1 млн грн. несплачених податків.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на суб’єкт господарювання на Черкащині наклали штраф у розмірі 13,2 млн грн.