Під час оперативної наради у Канівській РДА обговорили питання зниження рівня води у Дніпрі та підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської РДА.

У ході оперативної наради, яка проходила під керівництвом голови РДА Юрія Розе,  були озвучені актуальні питання життєдіяльності району. Зокрема, завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Віталій Скочко повідомив, що старе русло р. Дніпро та його притока Горіхівка обміліли, місцями – вода відсутня. Можливо, у зв’язку з цим у колодязях домоволодінь Прохорівської сільської ради упав рівень води.

Щоб з’ясувати причини зниження рівня води вирішили звернутися до філії «Канівська ГЕС» з метою отримання інформації про рівень води в р. Дніпро протягом 2013-2020 років у період з січня до березня включно.

Головний лікар КНП «Канівська центральна лікарня» Віра Шапошник повідомила, що підвищився рівень захворюваності населення району на грип та ГРВІ, але епідпоріг не перевищено.

Директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія Горьова зазначила, що адміністрація закладу веде активну роботу щодо заповнення вакантних посад лікарів, встановлення відеоспостереження у Центрі. Також 6 лютого заплановано проведення засідання спостережної ради Центру щодо вивчення питання по впровадженню надання платних послуг.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що районний будинок культури опинився під загрозою існування.