Із початку запровадження проекту 1104 пари на Черкащині скористались послугою «шлюб за добу».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.  

 «Коли люди вирішують одружитися, вони хочуть оформити свої стосунки швидко, без бюрократичної тяганини. І послуга «шлюб за добу» дає таку можливість. Сподіваюся, що кількість охочих зареєструвати свої стосунки за допомогою сервісу «шлюб за добу» буде збільшуватися. Ми за те, щоб на Черкащині створювалися нові щасливі сім'ї, а оформлення шлюбу було максимально комфортним і швидким», – заявив керівник Черкаської юстиції Олександр Свіренюк.

Окрім цього очільник відомства відзначив, що пари, які скористалися послугою «шлюб за добу», розлучаються рідше, ніж ті, які одружилися у звичний спосіб і мали місяць на роздуми.

За словами начальника Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області Світлани Матвійчук, із початку реалізації проекту «Шлюб за добу» у Каневі таким чином зареєстрували стосунки 58 пар. Загалом за перший квартал поточного року відділом було зареєстровано 35 шлюбів.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що жодна із пар, яка одружилася у Каневі минулого року, не розлучилася.