Представники міжнародної громадської організації спільно із волонтерами здійснили підрахунок безпритульних тварин у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Animal-id.info.UA» у Facebook

Протягом 20-21 серпня волонтери міста Канів спільно з командою НГО «Міжнародні системи реєстрації» провели підрахунок безпритульних собак у місті Канів. Загальна кількість собак розраховується шляхом ділення кількості побачених та зареєстрованих через онлайн систему аnimal-id.info собак на вибіркову долю, екстраполюючи цифру на ціле місто. Отож, результати підрахунку показують – 265 безпритульних собак у місті Канів.

Дані підрахунку показали, що 22,6% собак, які пересуваються вулицями міста, - є потенційно власницькими собаками. Цей показник вказує на те, що у місті є впливова частка власників собак, які випускають своїх домашніх улюбленців на прогулянку без догляду. Такі собаки, сприяють росту популяції собак, якщо вони не стерилізовані.

В більшості випадків побачені собаки мають ідеальну вагу, що свідчить  про надмірну кормову базу в місті. Одним з методів контролю популяції собак є зменшення неконтрольованої кормової бази, тобто наявність у місті закритих контейнерів для сміття, до яких безпритульні тварини не можуть потрапити.

Кількість побачених цуценят вказує на те, що організації Канева намагаються зменшувати кількість безпритульних тварин, які розмножуються. Утім, відсоток цуценят – 5,2% вказує на те, як швидко зростає популяція собак. Для того, щоб зупинити приріст популяції, необхідно стерилізувати щонайменше 70% усіх собак на вулицях.

Відсоток вагітних та годуючи самок, так само, як і відсоток цуценят, вказує на те, як швидко може зростати популяція. У Каневі було зареєстровано 3,4% годуючи та 0% вагітних самок.

Також були побачені собаки з мітками про стерилізацію. Відсоток стерилізованих собак – 29,6.

Світлина від Animal-id.info UA.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці пропонують вивезти безпритульних собак за межі міста або ж створити притулок.