Із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2018 року на футбольному полі села Межиріч проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2004 та 2005-2007 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

Для участі у змаганнях приїхали 13 команд із 8 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецького ліцею, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Малоржавецької гімназії, Конончанського навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Хмільнянського навчально-виховного комплексу.

За підсумком змагань 1 місце та кубок, медалі та грамоти серед юнаків 2001-2004 р.н. виборола команда Ліплявського навчально-виховного комплексу,  2 місце - у юнаків Степанецького ліцею, третіми стали футболісти Бобрицького навчально-виховного комплексу.

Серед юнаків 2005-2007 р.н. 1 місце виборола команда Межиріцької загальноосвітньої школи, 2 місце зайняли юнаки Ліплявського навчально-виховного комплексу та 3 місце посіли спортсмени Малоржавецької гімназії.

Учасники команд-призерів нагородженні медалями та грамотами.

Організатори змагань Канівська районна ДЮСШ «Колос» та відділ освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації вдячні всім керівникам, вчителям та тренерам, хто приклав зусилля  до організації та проведення  цього футбольного свята для дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чотири команди змагалися у цьогорічному футбольному турнірі, пам’яті учасників АТО.