Продовжується впорядкування блокпостів. Нагадуємо про дотримання правил дорожнього руху на блокпостах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Комунальні підприємства, що забезпечують життєдіяльність громади працюють у звичному режимі. Комунальна інфраструктура функціонує в повному обсязі, перебоїв з тепло-, водо- та електропостачанням немає.

Працівники КП «ЖЕК» постійно займаються розчищенням підвалів багатоповерхівок, для того, щоб люди могли їх використовувати як укриття.

Нагадую, що діє комендантська година з 20 години до 6 години. Прошу її дотримуватися, адже ті люди, які у цей час, без відповідних документів та підстав, пересуватимуться містом, будуть затримані для встановлення обставин.

Усіх мешканців громади закликаю бути уважними. Повідомляйте лише про те, що бачили своїми очима. Не ведіться на фейки! Зараз важливе критичне мислення і внутрішній спокій.

Дякую усім, хто допомагає у цей непростий час, дякую волонтерам, дякую усім жителям нашої громади, жителям наших сіл за те що ми єдині, за те, що ми такі згуртовані.

А найголовніше: Ми усі дякуємо нашим оборонцям за спокій у громаді.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі укомплектували понад 140 індивідуальних аптечок, але потреба у медикаментах ще є.