50 000 грн для реалізації 24 найуспішніших проєктів з Черкащини та Вінниччини пропонує конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку»,  оголошений в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Проєкт реалізується Благодійним фондом «МХП - Громаді», який працює на територіях присутності МХП,  у партнерстві з Агенціями регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей та міжнародними партнерами. Внесок «МХП – Громаді» у проєкті становить майже 700 000 грн. Ще понад 820 000 грн надають партнери. 

- Наш конкурс  «Село. Кроки до розвитку» особливий тим, що ми надаємо можливість реалізувати свої ідеї саме сільським підприємцям-початківцям. Такі можливості особливо цінні для жителів сіл і малих міст, адже розраховані на розвиток малого та мікропідприємництва, що в період поширення COVID-19 важливо і потрібно, - зазначила керівник проєкту, фахівець із залучення міжнародних інвестицій БФ «МХП - Громаді» Катерина Лісіченко.  – Таким чином ми хочемо підтримати і відповідно підсилити вплив та участь активного прошарку сільських підприємців у житті громади.

Заповнені заявки приймаються до 30 березня на адресу k.lisichenko@mhp.com.ua з позначкою «Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку».

Переможців буде оголошено 11 квітня.

Заявка  

Положення 

Ініціатива реалізована у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівській гімназії у межах «Школи сталого розвитку МХП» обговорили питання інтернет-безпеки (фото).