Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» до Дня довкілля організовує в межах Степанецької ОТГ дитячий фотоконкурс «Люблю тебе, моє село», що дасть можливість кожній дитині віком від 10-ти до 17-ти років, яка захоплюється красою свого рідного села, пишається його мешканцями, показати, що воно є найпрекраснішім та найріднішим у світі.

 Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Степанецької громади.

На фотоконкурс приймаються художні чи репортажні фотографії, які сюжетно мають бути пов’язані з будь-яким проявом суспільно-політичного та культурного життя в вашому селі, його пам’ятками, природою. На фото можуть  бути відомі люди села.

Після закінчення фотоконкурсу по результатах буде створено фотоальбом і слайд-шоу з тих світлин, які приймали участь, та опубліковано на офіційному сайті КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об'єднаної громади».

Умови фотоконкурсу:

- кожен учасник представляє один фотознімок у цифровому вигляді з назвою роботи, прізвищем та ім’ям, віком, назвою населеного пункту. 

- сюжети конкурсних робіт мають відповідати темі фотоконкурсу; обов’язкова умова – у кадрі мають бути зображені люди, події, явища чи архітектурні пам’ятки рідного села в хорошій якості (можна з телефону, якщо фото не розмиті та якісні); композиція на фото має бути горизонтальною, не вертикальною; розмір фото має бути не менше ніж 1350 на 1080 пікселів, співвідношення сторін фото повинні відповідати таким числам 16:9, 5:4 або 3:2;

- до конкурсу приймаються виключно авторські фотороботи; якщо учасник надасть чужі світлини, взяті з Інтернету, то організатори залишають за собою право не допустити вище зазначеного до участі в фотоконкурсі;

- конкурсанти мають змогу прийняти участь у двох вікових категоріях: 

1 категорія- діти з 10 до 14 років

2 категорія- діти з 15 до 17 років

Як взяти участь:

учасник відправляє один фотознімок у цифровому вигляді на еmail: kz.metodkab@ukr.net з позначкою «Фотоконкурс», або на цифровому носії (флеш), (смартфон, при собі мати кабель для підключення до ПК) за адресою: с. Степанці, вул.  Шевченка буд. 23, комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Критерії оцінювання робіт:

- яскравість і виразність роботи – макс. балів;

- оригінальність задуму – макс. 10 балів;

- рівень майстерності – макс. 5 балів;

- пізнавальне та виховне значення роботи – макс. 10 балів;

- власна творча неповторність – макс. 5 балів;

- ступінь емоційного впливу – макс. 10 балів;

- відповідність темі і загальній ідеї конкурсу – макс. 5 балів.

Нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ Конкурсу:

  1. Переможцем Конкурсу є  учасник, який в своїй віковій категорії  в сумі набрав найбільшу кількість балів.
  2. Переможців очікують дипломи за зайняті місця, та цікаві призи.

Старт – 24 березня 2023 року, з цього дня приймаються фотографії на конкурс.

13 квітня відбудеться голосування, під час якого світлини учасників матимуть змогу зібрати найбільшу кількість балів, необхідних для перемоги. А 14 квітня ми визначимо авторів найкращих робіт.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські спортсмени зайняли призові місця на обласному чемпіонаті із кікбоксингу (фото).