Відповідну інформацію озвучила заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова під час апаратної наради виконувача обов’язків міського голови Оксани П’яткової.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Активно продовжують працювати наші служби та відділи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами. Зокрема від директора терцентру Антоніни Петренко та директора міського центру соціальних служб Валентини Яворської надійшла пропозиція щодо створення консультаційно-інформаційного центру для координації роботи з ВПО», – повідомила Тетяна Жівотова.

У свою чергу Валентина Яворська наголосила на посиленні соціальної напруги серед внутрішньо переміщених осіб та необхідності утворення структури для координації роботи з ними.

«Як і раніше у переселенців виникає дуже багато питань. Серед них: пошук житла, працевлаштування, питання юридичної та психологічної підтримки та інші. Тому ми хочемо скористатися досвідом сусіднього міста Золотоноша, де нещодавно створили консультаційно-інформаційний центр для ВПО, та запустити у Каневі своєрідний хаб для переселенців», – підкреслила вона.

Насамкінець виконувачка обов’язків міського голови Оксана П’яткова додала, що найближчим часом команда нардепа Віталія Войцехівського, яка реалізувала такий проєкт для переселенців у Золотоноші,  планує ділитися досвідом з Каневом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівському волонтерському центру виповнилося 8 років (фото).