Об’єднання трьох державних підприємств, а саме Лисянського, Канівського та Корсунь-Шевченківського лісгоспів дало початок діяльності новоутвореному потужному господарству. Для налагодження всіх ланок лісогосподарської діяльності в умовах зростання об’ємів робіт та територіальної віддаленості підрозділів - необхідний детальний аналіз проблемних питань, узгодження та уточнення виробничих процесів, способів бухгалтерського обліку та ведення технічної документації.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство».

Днями в адмінприміщенні Корсунь-Шевченківського лісгоспу відбулася планова нарада на чолі з головними спеціалістами Галиною Максименко та Валентиною Обмок, за участі всіх бухгалтерів та економістів. Обговорили та спланували подальшу спільну діяльність для забезпечення умов максимально результативної співпраці.

Врахувавши багаторічний досвід діяльності трьох об’єднаних лісгоспів, а саме Лисянського, Канівського та Корсунь-Шевченківського, спеціалісти проаналізували і визначили найоптимальніші методи ведення бухгалтерського обліку, які дають оперативну і максимально швидку інформацію для керівництва підприємства, створюючи умови подальшого прийняття продуктивних управлінських рішень, для забезпечення ефективної діяльності.

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський лісгосп спільно із Лисянським приєднали до Корсунь-Шевченківського.