Неодноразово судимого жителя Келеберди засудили до 4,5 років позбавлення волі за вчинення ряду крадіжок на території Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

23 квітня 2018 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України відносно неодноразово судимого жителя с. Келеберда Канівського району.

У ході судових засідань встановлено, що житель с. Келеберда Канівського району Черкаської області будучи неодноразово судимим, у період часу починаючи із листопада 2017 по березень 2018 року, здійснив на території м. Канева та с. Келеберда Канівського району Черкаської області ряд крадіжок з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, що налічує дев’ять епізодів.

Завдяки принципової позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено вказану вище особу до реальної міри покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури вирішується питання щодо внесення апеляційної скарги на вирок Канівського міськрайонного суду Черкаської області у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що неповнолітній канівець таксував на викраденій автівці.