Депутати Канівської міської ради одноголосно підтримали проєкт рішення «Про затвердження Положення «Про службове житло Канівської міської територіальної громади».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до рішення було затверджено саме Положення та перелік категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення Канівської громади. До переліку увійшли лікарі КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги», лікарі КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня» та педагоги закладів освіти нашої громади.

Слід зазначити, це Положення призначене для врегулювання питання щодо надання та використання службового житла Канівської МТГ. До числа службових жилих приміщень відносяться жилі приміщення, що збудовані за кошти місцевого бюджету, придбані на підставі цивільно-правових угод або вільні жилі приміщення, статус яких було змінено на службові, згідно чинного законодавства і перебувають у комунальній власності та належать Канівській громаді.

Службові жилі приміщення призначаються для заселення громадянами, які у зв’язку з характером їх трудових відносин повинні проживати за місцем роботи або поблизу від нього. Службове житло надається для проживання вищевказаним особам на період їх повноважень на відповідних посадах та на договірних засадах.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 9 грудня нещеплених від COVID-19 держслужбовців та соцпрацівників відсторонять від роботи.