Днями відбулася виїзна акція фахівців Канівської міськрайонної філії у Ліплявську об'єднану територіальну громаду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Спільно із фахівцями служби зайнятості участь у заході взяли представники Канівського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Фахівці філії поінформували присутніх на заході про актуальні вакансії, презентували послуги служби зайнятості, надали юридичні консультації з питань чинного законодавства про зайнятість.

Ольга Бровко, заступниця начальниці відділу надання соціальних послуг, ознайомила жителів громади з переліком професій, за якими організовується професійне навчання, у тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, перспективами подальшого працевлаштування за набутими професіями. За словами фахівчині, наразі комплектуються групи на навчання під замовлення роботодавців за професіями слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, охоронник.

Максим Перехрест, провідний юрисконсульт філії особливу увагу приділив роз'ясненням щодо легалізації зайнятості.

Подібні виїзди фахівців триватимуть і надалі, адже дозволяють інформувати населення про можливості державної служби зайнятості, особливо сільських жителів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прийом громадян та чергове засідання виконавчого комітету скасували через карантин.