У межах Дня цивільного захисту ліплявські школярі не лише нагадували правила безпеки, а й здобували практичні навички надання першої допомоги при різних видах травм та ознайомилися із спецтехнікою пожежників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської ОТГ.

На першому уроці в усіх класах навчального закладу були проведені певні заходи, а саме: виховна година в 1 класі на тему: «Не страшні нам перешкоди», у 2 класі проведена бесіда на тему: «Запобігти пожежі», у 3 класі проведено бесіду на тему «Правила поведінки під час виникнення пожежі». В 4 класі учням було пояснено, якими засобами індивідуального захисту потрібно користуватися в надзвичайних ситуаціях при виникненні пожежі. Про повінь та правила поведінки  було роз’яснено учням 7 класу, про радіаційне випромінювання було розказано учням 9 класу.

На об’єктові тренування було запрошено керуючого справами Ліплявської ОТГ  Сіренко Світлану Володимирівну та заступника начальника 10 ДПРЧ Канева та Канівського району Пелипась М.І., який розповів  про правила евакуації під час пожежі та рятувальниками було показано на практиці умовне гасіння пожежі.

Згідно плану роботи о 12  годині дня розпочалися комплексні об’єктові тренування. Під час об’єктових тренувань в  навчально-виховному комплексі медична сестра Дарнобіт В.І. показала на практиці, як надавати першу домедичну допомогу при опіках, переломах, кровотечах. Учитель предмету «Захист Вітчизни» Хорошун М.О. показав практичні дії з протигазом, детально розповів про структуру та типи вогнегасників, учні 9 класу на практиці показали  одягання протигазів, учень 11 класу Калініченко Іван  показав на практиці одягання костюма хімзахисту Л-1.

По завершенню об’єктових тренувань із ЦЗ  начальником ЦЗ Кубар Г.М. було підведено підсумки навчання та тренування учнів та працівників із ЦЗ. Начальником ЦЗ було відзначено добру роботу учнів та учителів по евакуації навчального закладу, зокрема слід відмітити організовану евакуацію учнів  1-4 класів, 11 класу, 9 класу, 8 класу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські рятувальники евакуйовували школярів.