Двадцять три працівники з дев’яти державних лісогосподарських підприємств Черкащини працювали на Луганщині. Лісівники області допомагали колегам Сєвєродонецького лісомисливського господарства відводити до рубки насадження, що постраждали внаслідок масштабних лісових пожеж.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У роботах були задіяні працівники Звенигородського, Золотоніського, Кам`янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Смілянського, Уманського та Чигиринського держлісгоспів

25 жовтня їх змінять ще дванадцять працівників держлісгоспів Черкащини і продовжуватимуть роботи з відведення і таксації лісосік до 29 жовтня.

Такі заходи здійснюються з метою оперативної ліквідації наслідків масштабних пожеж, з метою своєчасної розробки згарищ і проведення заходів з лісовідновлення, на виконання рішення засідання виїзної розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України від 23 вересня 2021 року.

Нагадаємо, у жовтні минулого року на Луганщині вогнем було пройдено понад 29 тис. гектарів лісових насаджень. До слова, тоді тридцять два працівники держлісгоспів Черкащини допомагали гасити лісові пожежі. На Сході працювали лісівники із Звенигородського, Кам`янського, Смілянського, Уманського, Чигиринського, Черкаського держлісгоспів та чотири одиниці протипожежних модулів.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зафіксували три випадки отруєння грибами, один із них – смертельний.