Працівники Державного підприємства «Канівське лісове господарство» долучилися до проведення щорічного національного пам'ятного дня в Україні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ДП «Канівське лісове господарство».

Разом із жителями міста і району, очільниками Канівської районної ради, Канівським міським головою, представниками інших підприємств, організацій та установ канівські лісівники взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання, що, за традицією, оголошується по всій країні о 16-й годині в День пам’яті жертв Голодоморів, та в мітингу-реквіємі біля пам’ятного знаку, що розташований на міському цвинтарі у Каневі.

Під час мітингу-реквієму більшість присутніх тримали в руках запалені поминальні свічки та колоски з жита і пшениці – як символи пам’яті про тисячі невинних смертей, які свого часу стали жертвою тоталітарного режиму і, як наслідок – страшної голодної смерті на українській землі, яка споконвіку була годувальницею не лише для свого народу, а й цілої країни, що ввійшла в історію під назвою «СРСР».

Неодноразово доводилося спостерігати, як очі присутніх на мітингу наповнювалися сльозами жалю, співчуття, і разом із тим – розумінням, що відбувалося в минулому та чого не можна допустити в подальшому.

Символічним під час проведення мітингу стало спільне поминальне богослужіння в пам’ять про всіх невинно убієнних, що його провели разом представники трьох релігійних громад Канівщини – Української православної церкви (Московського патріархату), Церкви Покрови Пресвятої Богородиці та Української автокефальної церкви. Цей спільний молебень у черговий раз став своєрідним промовистим жестом щодо єднання навколо однієї спільної цінності – Батьківщини та її історії, збереження нашого минулого, спільної праці сьогодні та будівництва майбутнього заради наших дітей. Завершився захід покладанням до пам’ятного знаку композицій із колосків жита і пшениці та квітів.

«Такий захід є своєрідним нагадуванням про те, що довелося пережити кожній родині, а також попередження про недопущення подібного у майбутньому. Маємо цінувати те, що маємо сьогодні, та сумлінно працювати, аби примножувати все хороше і добре для майбутніх поколінь», - говорить в.о. головного лісничого ДП «Канівське лісове господарство» Інна Жила.

Світлина від ДП Канівське лісове господарство.

Світлина від ДП Канівське лісове господарство.

Світлина від ДП Канівське лісове господарство.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі вшанували пам’ять жертв Голодомору.