Днями до вихованців Канівського шкільного лісництва із святковими подарунками завітали шефи - представники Державного підприємства «Канівське лісове господарство».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського лісового господарства у Facebook.

Напередодні свят працівники лісгоспів завітали до вихованців шкільних лісництв, що наразі активно діють при Комунальному закладі «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» та при Шелепуській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області.

Вихованці шкільного лісництва завжди відгукуються на заклики канівських лісівників узяти участь в акціях, що спрямовані на примноження та захист лісових насаджень регіону.

«Плідна співпраця між дітьми та дорослими тепер у майбутньому, а точніше - вже через лічену кількість років, - буде мати свої результативні наслідки, - говорить провідний інженер лісових культур ДП «Канівське лісове господарство» Інна Жила. - Виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища в майбутньому проросте в дитячих душах любов’ю не лише до лісу та його мешканців, а й до людей. Діти - це грунт, на якому виростає все те найкраще, що прийде на зміну нашому поколінню. Ми в це віримо. Тому любимо їх, турбуємося про них, виховуємо так, аби вони шанували старших, все те, що вони мають наразі і будуть мати в майбутньому, а ще - щоб вони любили цю землю, нашу Батьківщину».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські лісівники придбали нову техніку.