Внаслідок незаконної вирубки дерев в Канівському районі, «лісовими» браконьєрами державі завдано збитки на суму понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Екологічної інспекції Олександра Познякова.

21 травня 2019 року спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу, на виконання ухвали слідчого судді Канівського міського районного суду, проведено позапланову перевірку по факту вирізки дерев в урочищі «Селище», в адміністративних межах села Бобриця Канівського району.

Перевіркою виявлено незаконну вирубку 401 дерева породи акація діаметром в пні від 10 до 85 см.

Внаслідок незаконного вирубування дерев державі завдано шкоду на суму 1 мільйон 098 тисяч 595 грн..

Матеріали перевірки направлені до Канівського відділення поліції Золотоніського ГУНП в Черкаській області для проведення оперативно-розшукових дій з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушення. На даний час в рамках кримінального провадження проводяться слідчі дії.

Закликаємо громадян, в разі якщо ви стали свідками незаконних дій по вирубці дерев негайно телефонувати до правоохоронних органів з метою затримання осіб на «гарячому».

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що про причетність до незаконної вирубки сільського голови можна буде говорити лише по закінченню слідства.