З нагоди Шевченківських днів у Каневі запланували ряд культурних та пам'ятних загальноміських заходів.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію очільниці відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Оксани Труфанової.

Так, за її словами, міський голова підписав розпорядження «Про проведення загальноміських заходів з нагоди 203-річниці від дня народження та вшанування пам'яті Тараса Шевченка», у якому і наведений детальний перелік заходів, що заплановані у місті впродовж першої половини березня.

Зокрема, 9-го березня о 10.00 відбудеться покладання квітів до могили Тараса Шевченка. Починаючи з 15.00 у фойє міського будинку культури функціонуватиме виставка від Шевченківського національного заповідника, а о 16.00 пройде святковий концерт за участі Національного президентського оркестру.

Того ж дня у міській бібліотеці імені Тараса Шевченка будуть проводити віртуальні екскурсії «Шевченківськими місцями».

10-го березня о 10.00 заплановане проведення молебню та покладання квітів на могилу Тараса Шевченка. 11 березня о 15.00 у міському будинку культури відбудеться благодійна виставка «РеінкарНАЦІЯ Тараса» у постановці театру-студії «Наш Новий Театр» із міста Прилуки.

Також слід зауважити, що в рамках Шевченківських днів починаючи з 3 березня у міській бібліотеці імені Тараса Шевченка проходитиме книжкова виставка «Шляхами великої долі», а 7 березня, о 14.00, відбудеться літературна дуель «Як добре Шевченковим словом писати. Слова мелодійні та вірші складати».