Погодну ідилію порушив холодний атмосферний фронт, який сьогодні у першій половині дня перетнув Черкащину, проявивши себе слабкими окремими дощами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

І за синоптичною класикою, атмосферний тиск почав зростати, вітер повернув на північні румби, транспортуючи у наш регіон порції арктичного повітря, тому температура знизиться.

Ночі 10 та 11 травня ще будуть холодні 1-6° тепла, на поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0-3°. Сонячна енергія вдень поступово прогріватиме повітря до 18-20°.

Тож новий тиждень розпочався похолоданням, але вже з 12 травня розраховуємо на метеорологічне літо. З південними вітрами до нас пошириться тепле повітря з південних широт: температура вночі 8-10°, вдень спекотні 25-27°, температурний фон 17-18° що вище звичайного на 2-4°.

Така погода підтримає стрімке зростання пожежної небезпеки, яка наразі на Черкащині – надзвичайна 5 класу, не забувайте дотримуватися правил пожежної безпеки.

За попередніми розрахунками, 13-14 травня очікуємо грозові дощі.

Сьогодні температура води у Дніпрі в Черкасах на 8 годину 14 °С. Середня дата початку купального сезону, коли температура води ≥18º за останні 30 років – 23 травня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині прогнозують мінімум опадів та максимум сонця.