Суху, спекотну та маловітряну погоду формує великий за розмірами антициклон, що сформувався над Центральною Європою, середньодобові температури повітря +21..23°, що аж на 3-5° вище кліматичної норми, денний максимум +29…31°.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

За синоптичними розрахунками, у першій половині тижня на нас чекає невеличке похолодання, Зниження температурного фону на 2-3º  зумовлять вітри зі сходу. Нічна температура знизиться до 10-12º, а вдень 24-26º.

Проте вже на напередодні вихідних знову температура підвищитьсядо 28-30º. Щодо дощів на найближчу перспективу, то до кінця серпня і на початку вересня їх немає.

Тепла суха погода наприкінці літа продовжує період надзвичайного 5 класу пожежної небезпеки у лісах та на полях області та створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під дією антициклону на Канівщині на вихідні буде прохолодна погода із невеликими опадами.