На Черкащині посилена рейдова робота з охорони держлісфонду. Працівники державної лісової охорони постійно, згідно окремо встановлених графіків, патрулюють ліси, з метою попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Так, протягом першого кварталу ц.р. було здійснено 366 рейдів. На території держлісфонду було виявлено 12 випадків незаконних рубок – об’ємом 26 кубометрів  деревини. Сума заподіяних збитків становить  216,1 тис. грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали чотирьох справ щодо незаконних рубок.

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.

Протягом 2019 року працівниками державної лісової охорони проведено 1170 рейдів з охорони лісів. Було виявлено 41 випадок незаконної рубки деревини загальним обсягом 212 кубометрів. Лісопорушниками заподіяно шкоди на 1,71 млн грн. Дев’ять справ було передано до правоохоронних органів, за якими наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині СБУ попередила незаконний збут медичних масок в Італію.