Сьогодні дванадцятий день війни. Вихідні у Канівській громаді пройшли відносно спокійно. Ці дні були присвячені організаційним питанням, а саме: відстеженню, удосконаленню та відпрацюванню нових питань, що пов’язані з матеріально-технічним та медичним забезпеченням.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Всі служби та комунальні підприємства міста працюють в звичному режимі. Міською радою вживаються заходи задля стабільної роботи по забезпеченню населення продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами першої необхідності.

«На сьогодні в багатьох населених пунктах не припиняються бойові дії. Я пишаюсь своїми колегами – головами міст, які мужньо стоять на захисті своїх громад. Про їх незламність, героїзм Збройних Сил України та всього українського народу можна говорити довго.

Ми вже направили гуманітарну допомогу для жителів Києва та Харкова, адже там люди як ніколи її потребують.

З початку російсько-української війни до Канівської громади прибули тисячі вимушених переселенців. Лише за останні три дні ми прийняли майже 2000 людей. Більшість з них залишалися лише на ночівлю та були раді будь-якому прихистку. Хочу подякувати всім хто ласкаво прийняв та продовжує приймати та годувати вимушених переселенців.

Також ми робимо все можливе, для того щоб надати необхідну допомогу тим переселенцям, які залишилися в нашій громаді. Волонтери постійно сортують речі на дитячі, жіночі та чоловічі, які приносять жителі громади. Потім роздають тим, хто їх потребує.

Уже прийшли перші вантажівки з гуманітарною допомогою від польських міст-побратимів Хелмно та Члухів. Чекаємо таку ж допомогу з німецького міста Фірзен. Ми дуже вдячні іноземним партнерам за допомогу та підтримку.

Також ми намагаємось по максимуму укомплектувати блокпости та забезпечити хлопців усім необхідним.

Дякую жителям Канівської громади, волонтерам, підприємцям і фермерам, які всіма силами приєдналися до забезпечення спільної перемоги.

Також хочу подякувати нашим воїнам та територіальній обороні, які на відмінно відпрацьовують тактичні завдання, які перед ними ставить військове командування штабу області та району.

Я вірю, що перемога буде за нами», - зазначено у інформації Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що комунальні підприємства працюють у штатному режимі, ситуація наразі у Канівській громаді контрольована.