Жовтень, завдяки великому антициклону «ROSAMUNDE», ще кілька днів радуватиме Черкащину теплом та сонцем, але при цьому збільшуватиметься дефіцит опадів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У завершальні дні жовтня метеорологи прогнозують комфортну, суху та помірно теплу погоду, але у нічні та ранкові години створюватимуться умови для утворення туманів. Температура вночі близько 0, вдень 10-15º тепла. Це останні дні, коли не треба буде думати про парасольки.

З новим тижнем розпочинається листопад, який називають онуком вересня, сином жовтня, а зимі - рідним братом. Початок листопада буде цілком теплим, але з’являться ознаки зміни погоди. На фоні падіння атмосферного тиску стане більше хмар, зросте ймовірність опадів, посилиться вітер. Температура вночі близько 0, вдень 10-15º тепла.

Природа досить «делікатно» переводе Черкащину зі світу яскравої, сонячної та теплої «золотої осені» в сумну пору листопада. Ніяких різких погодних змін, лише більш похмуро, сиро та повільно знижується температурний фон.

Годинники на зимовий і літній час в Україні переводять уже майже чотири десятиліття, і, за традицією, стрілки «крутять» восени та навесні - в останню неділю жовтня і в останню неділю березня відповідно. Зробити це в 2021-му потрібно в ніч проти 31 жовтня - з суботи на неділю - о 4 годині ранку. Таким чином наступна доба у вихідний день автоматично збільшиться на годину.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що один госпіталізований та жодного нового випадку захворювання на COVID-19 – за добу на Канівщині.