Місцевим відділенням прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо жителя села Литвинець, який незаконно заволодів транспортним засобом шляхом зловживання довірою.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Завдяки вжитим заходам прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури, слідчим відділом Канівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України, а саме незаконне заволодіння транспортним засобом.

У ході досудового розслідування встановлено, що житель с. Литвинець Канівського району в кінці липня 2016 року, перебуваючи  на території домоволодіння в одному із сіл Канівського району Черкаської області, зловживаючи довірою особи, взяв у останнього автомобіль марки «ВАЗ 2104» запевнивши його у тому, що має намір відремонтувати його та повернути, після чого на ньому поїхав до села Литвинець, Канівського району, Черкаської області  і діючи умисно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету заволодіння транспортним засобом шляхом обману заволодів даним автомобілем, та після здійснення ремонтних робіт потерпілому не повернув, а продав іншій особі.

Відтак Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури до Канівського міськрайонного суду Черкаської області направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що неповнолітній канівець таксував на викраденій автівці.