Днями фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід для молоді Степанецького відділення ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У ході проведення заходу, майбутнім трактористам та кухарям презентували послуги служби зайнятості. Увагу молоді акцентували на електронних сервісах із надання соціальних послуг населенню. Усі присутні мали змогу познайомитися та власноруч отримати інформацію на веб-сайті Державної служби зайнятості "Єдине соцільне середовище зайнятості". Можливість мати доступ до однієї з найбільших баз даних вакансій про всій Україні викликала в учнів особливе зацікавлення.

Присутнім також було презентовано такий популярний спосіб самопрезентації, як відеорезюме. Ольга Бровко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг, наголосила: «Відеорезюме – це відмінний спосіб заявити про себе роботодавцю і виділитися серед натовпу претендентів на бажану посаду».

Зустріч пройшла у форматі продуктивного діалогу, під час якого присутні отримали відповіді на всі запитання щодо пошуку роботи.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярі спільно із спеціалістами центру зайнятості відвідали салон краси.