В «Обласному соціальному центрі Матері та дитини», що у Каневі, четвертий місяць триває ремонт, на який 800 тисяч гривень спрямували цьогоріч із обласного бюджету.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сюжету «Суспільного».

За словами директора закладу Ярослава Перевіспи, будівельні роботи мали завершити наприкінці літа. Комунальний заклад «Центр матері та дитини» у розмістили у колишньому приватному будинку у 2010 році. Нині у центрі перебуває дві мами і двоє дітей.

«На жаль, ми не могли брати нових клієнтів, враховуючи техніку безпеки, тому що облицювання стін будинку повністю розбиралося, адже кладка була не досить надійна, щоб не було травмонебезпечних моментів, ми клієнтів не брали», - зауважив Ярослав Перевіспа.

Ремонт розпочали у травні цього року. Завершити його мали за три місяці.

«Коли будівельники приїхали, подивилися на стіни і сказали, що вони не витримають новий дах, і коли вже розібрали перший ряд цегли, виявилася ще одна проблема – та інша кладка чорнова, вона складається із тирсоблоку, він був покладений на глину, за роки всохся, і кожен третій блок можна було просто вийняти руками. Через це на півтора місяця завершення ремонту затрималося. Говорить – нині тривають фасадні роботи. Залишилося зробити ще один фронтон. Закінчити ремонт працівники закладу планують на початку жовтня», – говорить Ярослав Перевіспа.

Канівський Центр матері та дитини – єдиний на Черкащині. Фінансується він з обласного бюджету.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на обліку у Степанецькій громаді перебуває 22 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.