Відволіктися, закарбувати момент і водночас допомогти зібрати кошти на придбання тепловізора для військовослужбовців ˗ мали нагоду канівці та гості міста минулої суботи, 28 травня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На набережній Дніпра цього дня працювало аж п’ять тематичних фотозон і шість фотографів, серед яких: Олександр Васильєв, Ілля Труфанов, Антоніна Белінська, Олексій Наконечний, Микола Борисенко, Вероніка Тищенко. Благодійну фотосесію вдалося організувати завдяки ініціативі представників ГО «Разом» за підтримки канівського міського відділу культури.

« Кожна людина зараз долучається і підтримує наших хлопців і дівчат на фронті, як може. Тому така благодійна ініціатива це дуже добре. Всі, хто організував і втілив цю акцію у життя великі молодці. Сподіваюся в майбутньому організатори проведуть не одну таку фото сесію», ˗ поділилась враженнями одна з учасниць благодійної акції Марина Квітко.

Додамо, світлини, які були зроблені фотографами вже невдовзі можна буде переглянути та завантажити у спеціальному чаті, створеному організаторами акції.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська громада відремонтувала автотранспорт для військовослужбовців (фото).