Канівчани, яким складно розрахуватися за опалення, все частіше підписують з міським комунальним підприємством договори, що дозволяють здійснити розстрочку платежів за комунальні послуги.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції у Каневі повідомив очільник комунального підприємства «Теплові мережі» Олександр Гузь, інформує «Kanos».

За його словами, наразі, користувачі, які не отримують субсидію, можуть звертатися до підприємства для оформленням розстрочки платежів за опалення протягом всього року.

«Розуміючи скрутне фінансове становище канівчан, ми нікому не відмовляємо. Абонент приходить до нас, пояснює ситуацію і ми підписуємо договір про розстрочку платежів за опалення до вересня поточного року. Тобто абонент може платити протягом року за опалення – 50% зараз і 50% згодом», - повідомив комунальник.

Також, по його даним, трапляються випадки, коли підприємство підписує із користувачами договори реструктуризації наявного боргу на термін аж до 3-х років включно.

Що ж стосується загальної кількості користувачів, які уже підписали договір розстрочки та реструктуризації із канівським комунальним підприємством «Теплові мережі», то наразі, зі слів Олександра Гузя, таких близько 1000.