Таку кількість обстежень лікарі провели за допомогою нового сучасного апарату ультразвукової діагностики протягом трьох років поспіль. Медики стверджують, що завдяки сучасному медобладнанню вдалося розширити та поліпшити якість діагностичних обстежень пацієнтів, вчасно виявити захворювання.

Новий УЗД апарат закупили коштом державного фонду соціально-економічного розвитку. За клопотанням народного депутата від Канівщини Владислава Голуба у 2017 році Уряд спрямував на ці потреби понад 3 млн. грн.

«На новому УЗД апараті вже проведено 22887 обстежень, виявлено 33 випадки онкопатології різних локалізацій,- зазначає головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник. Його застосування дозволило вивести якість обстеження на більш високий рівень. Впровадженння ендовагінального датчика дало можливість проводити обстеження репродуктивної сфери у жінок з більш високою якістю і більшим доступом до обстежуваних  органів. Технічні характеристики апарату при застосуванні кардіодатчика дозволили проводити обстеження кардіологічних хворих з використанням ефекту Доплера - визначення органного кровотоку, та більш широким доступом до дослідження органів серцево-судинної системи».

Нагадаємо, за поданнями нардепа коштом держсубвенції у лікарню також придбали рентгенодіагностичний комплекс на 3 робочі місця, мобільний палатний рентгенівський апарат, дентальний рентген апарат, лапароскопічну стійку, відкриту реанімаційну систему для новонароджених, автомобіль швидкої медичної допомоги типу В з комплектацією необхідним обладнанням.