Загалом же холдингом МХП перераховано торік понад 5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. З них до державного бюджету надійшли 1,94 млрд грн, місцеві бюджети в регіонах присутності МХП отримали 1,83 млрд грн, єдиний соціальний внесок до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування України склав 1,27 млрд грн.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Вчасна та прозора сплата податкових зобов’язань є запорукою виконання важливих

соціальних програм і виплат, а також фінансової стабільності нашої держави. Це дуже добре

розуміють на нашому підприємтсві, діючи виключно в законодавчому полі, своєчасно сплачуючи відповідні податки та збори. Для громад Канівщини, де працюють

підприємства, податки – це передусім інвестиції в оновлення інфраструктури, ремонти доріг та освітлення, ремонти навчальних та медичних закладів тощо. Це також заробітні

плати працівників бюджетних установ, пенсії та субсидії, створення нових робочих місць з гідними умовами праці.

«У порівнянні з минулим роком розмір сплачених податків до бюджетів усіх рівнів птахофабрикою зріс. За підсумками 12 місяців 2021 року сплачено майже 284 млн грн, а це на 12 млн грн більше, ніж у 2020 році. Таким чином і громади Канівщини, де ми працюємо, отримали ще більше надходжень. Тож це сприятиме їх фінансовій стабільності та розвитку територій», – прокоментувала директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Миронівській птахофабриці модернізують обладнання із виготовлення  м’ясо-кісткового борошна.