Другий рік поспіль народжуваність хлопчиків у Каневі переважає над народжуваністю дівчаток, проте майже 30% від загального числа усіх (ред.: за 2016-й) - народжені поза шлюбом.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Канівського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області Світлани Матвійчук.

Так, за її даними, впродовж 2016-го у Каневі народилося 263 дитини, серед яких 137 хлопчиків та 126 дівчаток. Для порівняння, у 2015-ому році відділом було зареєстровано 269 новонароджених немовлят і тоді також була зафіксована більша народжуваність хлопчиків.

Крім того, варто також зазначити, що із загальної кількості новонароджених лише 190 немовлят, чиї батьки на момент появи дітей на світ перебували у шлюбі (72,2%).

На підставі заяв про визнання батьківства відділом було зареєстровано – 39 дітей. Відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі на підставі заяв зареєстровано — 34 дитини.

Що ж стосується шлюбів, то їх у минулому році в Каневі зареєстрували 188. А тринадцять, навіть, з громадянами інших держав.