Упродовж першого півріччя на лінію «101» надійшло 5628 звернень - під час бойових виїздів пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовані 769 пожеж, забезпечено реагування на 177 випадків ДТП, 49 пригод на воді.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію речник Управління НС у Черкаській області Костянтина Проценка. 

На території області зареєстровано 82 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час дослідження підозрілих місць, піротехніками Управління знешкоджені 210 боєприпасів часів минулих війн.

Відділенням хіміко- біологічного та радіаційного захисту, під час проведення демеркуризації об'єктів , зібрано та передано на утилізацію 2 кілограми ртуті.

Залишається напруженою обстановка в природних екосистемах. Тут у першому півріччі ліквідовані 132 пожежі, площа пройдена вогнем становить 121 га. За аналогічний період минулого року були ліквідовані 67 пожеж, площа яких становила 36 гектарів. На боротьбу з цими пожежами були залучені 123 одиниці пожежної та спеціальної техніки, на місці подій працювали 477 рятувальників.

Покращено протипожежний захист сільської місцевості де забезпечено діяльність 78 (МПК) місцевих пожежних команд. Силами МПК ліквідовані 152 пожежі.

Світлина від Konstantin  Protsenko.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час навчань у Канівській ЦРЛ відпрацьовували навички евакуації медперсоналу та пацієнтів.