Досвідом Черкащини у створенні безпечних умов для закладів освіти поділився очільник ОВА Ігор Табурець на круглому столі під головуванням міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«З початком війни навчальний процес в області тимчасово зупинився. З часом, коли безпекова ситуація дозволила його відновлювати, виявилось, що не всі заклади готові повертатися до навчання.

У мирний час на балансі закладів освіти області перебували лише 44 протирадіаційні укриття. Тому спільно з органами місцевого самоврядування ми провели значну роботу з облаштування укриттів і визначили для себе курс на очне навчання.

До 1 вересня спільними зусиллями ми зуміли забезпечити укриттями близько 60% закладів освіти, починаючи від садочка і завершуючи університетом. Наразі цей відсоток становить майже 82. І ми не зупиняємось!

Паралельно з цим спільно з освітянами перебудовуємо роботу всієї галузі під виклики воєнного часу.

Коли хтось думає, що долати освітні втрати і переформатовуватися, - це затратно та ресурсно, то не робити цього - ще дорожче. Бо інвестиції в освіту - інвестиції в майбутнє України!», - відзначив у своєму дописі Ігор Табурець.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та люди сидять

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини та люди сидять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  школярі Канівської громади переведені на дистанційне навчання.