1 973 дитини, які були вимушені полишити власні домівки в тих областях, де точаться активні бойові дії, нині поновили навчальний процес в освітніх закладах Черкащини.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника обласного Управління освіти і науки Валерія Данилевського.

«Черкащина виявилася в тилу бойових дій. Тож наразі наш регіон діє більше як транзитна область. Ми приймаємо, розташовуємо громадян, які прибувають з областей, де точаться активні бойові дії. Є й ті, хто вирішує зостатися на Черкащині. Їм ми допомагаємо налагодити побут та повернутися до більш звичного розпорядку життя. Зокрема, й залучити дітей до освітнього процесу», – відзначив посадовець.

Відновити навчання діти вимушених переселенців можуть за заявою одного з батьків до навчального закладу. Там оформлюють відповідний наказ про тимчасове зарахування і дитина поновлює навчальний процес.

Найбільше таких діток у Звенигородському та Уманському районах.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  жителів Канівської громади закликають не нехтували сигналом «повітряної тривоги».