На придбання побутової та оргтехніки для сучасного центру розвитку особистості «STEPHUB» Степанецька ОТГ як партнер проекту виділила 50 000 грн, ще 36 000 грн зі свого боку спрямував Благодійний фонд «Урожай-громаді», що входить до Групи МХП.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «Урожай-громаді».

Так, свого місця в Центрі вже чекають три стаціонарні комп’ютери, мультимедійний проектор, принтер, телевізор, акустична система та Wi-Fi роутер. Також для повноцінної діяльності простору «STEPHUB» сюди придбали мікрохвильову піч, холодильник та електрочайник. Ця побутова техніка допоможе приготувати смачні кава-брейки і перекуси для поважних гостей під час різноманітних тренінгів, семінарів та майстер-класів.

Проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB» реалізується за підтримки компанії «Байєр» Благодійною організацією БФ «Урожай-громаді» в рамках конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні фахівці у межах проекту «Лікар для села»  провели консультацію жителів Степанецької ОТГ.