Майже з перших днів війни у Каневі розпочав роботу волонтерський пункт на базі міського будинку культури, де люди отримували необхідну допомогу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Наразі у волонтерському пункті для потреб родин вимушених переселенців, які прибули до Канівської територіальної громади, продовжують надавати: дитяче харчування, памперси, одяг, взуття, засоби гігієни та інші необхідні речі. Відповідну допомогу за квітень-травень отримало 418 сімей вимушених переселенців.

«Зараз потік людей дещо зменшився, адже більшість з них повертається додому. Ті, хто лишилися у Канівській громаді і живуть тут тривалий час, неодноразово звертаються за допомогою. Намагаємося допомагати у міру сил усім», ˗ розповідає координатор волонтерського пункту Світлана Сватуха.

На території Канівської міської територіальної громади гуманітарну дорогу у вигляді наборів для малюків та одягу можна отримати у волонтерському пункті на базі міського будинку культури з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 (адреса: м. Канів, вул. О.Кошового, 1). Одноразові продуктові набори – у міському центрі соціальних служб з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00 (адреса: м. Канів, вул. Шевченка, 49, другий поверх, колишній садочок «Казка»). При собі необхідно документ, що посвідчує особу та довідку ВПО.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 600 тисяч гривень компенсації отримають канівці, які прихистили переселенців.