На автодорогах державного значення Черкаської області з вечора 20 грудня працювало 90 одиниць спецтехніки та 110 працівників. Попри інтенсивні опади снігу станом на ранок 21 грудня суттєвих ускладнень руху на дорогах не зафіксовано, проїзд дорогами державного значення Черкащини забезпечено, обмежень у русі немає.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

Дорожні підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Черкаській області оперативно відреагували на погіршення погодних умов і працюють в цілодобовому режимі для забезпечення безпечного та комфортного проїзду для водіїв автошляхами області.

По всій області проводилася із очищення від снігу та обробки покриття автодоріг протиожеледними матеріалами для ліквідація зимової слизькості та недопущення утворення ожеледиці. За добу використано понад 550 тонн протиожеледної суміші.

Наразі роботи із очищення від снігу та обробки покриття автодоріг протиожеледними матеріалами на автодорогах області продовжуються

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

На зображенні може бути: дорога

На зображенні може бути: міст, дорога та сніг

На зображенні може бути: дорога, небо та природа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащину прийшла справжня зима – чого очікувати далі від погоди.