За тиждень фахівці Держпродспоживслужби Черкаської області спільно із представниками Національної поліції, за участі засобів масової інформації провели 410 перевірок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Держпродспоживслужби Черкаської області.

Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, були виявлені на 158 з них.

Найчастіше протиепідемічними заходами нехтують у закладах продовольчої торгівлі (46,5 % випадків порушень), у перукарнях та салонах краси (45,0 % випадків порушень), закладах непродовольчої торгівлі (40,2 % випадків порушення).

Покращилася ситуація у закладах громадського харчування та на агропродовольчих ринках. Хоча учасники моніторингу продовжують фіксувати порушення дезінфекційного, маскового режиму. Подекуди не організовано температурний скринінг працівників, відсутнє маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, не створені місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок, з подальшою утилізацією.

За наслідками проведених перевірок складено 40 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері санітарного законодавства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Черкащині виявили 18 нових випадків захворювання на COVID-19.